Kronika

Të gjitha

Ekipi mbyll përgatitjet për Vllazninë

Ekipi ka mbyllur sot paradite përgatitjet për ndeshjen e javës së 14-të ndaj ekipit të Vllaznisë. Nën drejtimin e trajnerit Andrea Agostinelli dhe stafit teknik...

‘Ujqërit’ ndalen në Gjirokastër

Skënderbeu ndalet në Gjirokastër.Ujqerit vinin me mungesa të rëndësishme në këtë sfidë, pa Salihin, James kishte shansin të ishte i vetëm në sulm i mbështetur...

Intervista

Të gjitha

Agostineli: Në Shkodër për fitore dhe lojë të bukur

Skënderbeu viziton Vllazninë me detyrën për të mbrojtur kreun. Skuadrat vijnë me shije të ndryshme nga mesjava e kaluar, kur kampionët ndaleshin në barazim...

Agostinelli: Luajtëm mirë, na u mohua një penallti

Pas sfides me Luftëtarin trajneri Andrea Agostinelli deklaroi: “Shikojeni pak këtë aksion, por kjo është një penallti e sigurtë. Jam I mërzitur sepse këtu varet...

web

159,348FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
923NdjekësitNdjek
346SubscribersPajtohem
PosTeamPPts
11327
21327
31223
41221
51318
61314
71310
81310
9138
10136