SHPËRNDAJE

Mbyllet në barazim ndeshja e parë miqësore në Antalya të Turqisë. Ndeshje mjaft pozitive e Ujqërve në veçanti në pjesën e dytë ku nuk munguan rastet për të shënuar golin e fitores me anë te Latifit dhe James.

Bursaspor: Harun Tekin (46′ Mert Günok), Erdem Özgenç (46’Mert Örnek), Ricardo Faty, Ertuğrul Ersoy (46′ Gökrhan Berkay Yıldız), Aziz Behich, Merter Yüce, Furkan Soyalp, Deniz Yılmaz (46′ Sinan Bakış), Sercan Yıldırım, Josua John (71′ Berat Jonathan Ustabaşı), Kubilay Kanatsızkuş (46′ Tomas Necid)

KF Skenderbeu: Orges Shehi (71′ Llapanji), Kristi Vangjeli, Bajram Jashanica, Tefik Osmani (24′ Marko Radas ), Gledi Mici (65’Argjend Malaj), Enis Gavazaj, Sabien Lilaj, Liridon Latifi, (86’Xhefri Bushi) , Bakary Nimaga (65′ James Adeniyi) , Nurudeen Orelesi, Sebino Plaku (59′ Reza Karim).

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU