3 ndeshje miqësore në Austri

3 ndeshje miqësore në Austri

3060
SHPËRNDAJE

Ekipi ka nisur sot ne Tirol fazen pergatitore ku u zhvilluan dy seanca stervitore nen drejtimin e trajnerit Andrea Agostinelli.

Trajneri Italian ka kerkuar disa ndryshime ne lidhje me miqesoret qe do te zhvillohen ne ‘token’ Austriake ku ka gjetur dhe mbeshtetjen e klubit. Ne ndryshim nga cfare ishte parashikuar do te zhvillohen vetem 3 ndeshje miqesore ne kuader te pergatitjeve per raundin e dyte te UEFA Champions League me rivale dinjitoze.

Ja lista e plote e ndeshje miqesore: 

29 qershor 2016, Ora 17:00 / K.F Skenderbeu-HNK Rijeka

3 Korrik 2016 / K.F Skenderbeu-Qarabach

5 Korrik 2016 / K.F Skenderbeu-Maccabi Tel Aviv

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU