Agim Zeka nënshkruan për FC Lille

Agim Zeka nënshkruan për FC Lille

296
SHPËRNDAJE

Zyrtare/ Agim Zeka nënshkruan për FC Lille në Francë. Sot është zyrtarizuar dhe kalimi i kartonit tek francezët. Transferim i rradhës i bujshëm nga “ujqërit” drejt kampionatëve Europiane ku konfirmon dhe një herë forcën e kampionëve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU