Agostinelli: Luajtëm mirë, na u mohua një penallti

Agostinelli: Luajtëm mirë, na u mohua një penallti

267
SHPËRNDAJE

Pas sfides me Luftëtarin trajneri Andrea Agostinelli deklaroi:

“Shikojeni pak këtë aksion, por kjo është një penallti e sigurtë. Jam I mërzitur sepse këtu varet fati I ndeshjes. Ne dominuam absolutisht këtë ndeshje, por duhet të shënojmë pasi më pas ndeshja të shkon në këtë mënyrë. Nuk I kuptoj kritikat në këtë moment, kur luajmë mirë, luajmë mirë dhe sot duhet pranuar që luajtëm mirë. Sa I përket merkatos së janarit, të presim njëherë sepse unë vendosem gjithmonë në diskutim pas cdo ndeshje.”

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU