Akademia/ Barazon U17, fitore bindëse për të rinjtë

Akademia/ Barazon U17, fitore bindëse për të rinjtë

732
SHPËRNDAJE

U17| KF Skënderbeu-Teuta 0-0

U19| KF Skënderbeu-Teuta 5-1

(Kote 27′ Shaqe 30′ Mara 32′ Liçi 47′ Osmanllari 72′)

Janë zhvilluar sot tek anekset e stadiumit ndeshjet e kampionatit për moshat U17 dhe U19. Pavarësisht lojës pozitive ekipi i 17-vjeçarëve nuk ka shkuar më shumë se barazimi pa gola me moshatarët Durrsakë. Ndërkohë të besuarit e Jani Kaçit ka arritur të fitojnë thellë 5-1 duke dominuar plotësisht kundërshtarët. #ForcaUjqër

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU