Akreditimet për ndeshjen, Skënderbeu-Kairat

Akreditimet për ndeshjen, Skënderbeu-Kairat

586
SHPËRNDAJE

Klubi i futbollit ‘Skënderbeu’ fton të gjithë përfaqësuesit e mediave lokale dhe kombëtare, gazëtare dhe fotoreporter që dëshirojnë të akreditohet për ndeshjen e kthimit të raundit të 2-të ndaj Kairat Almaty të dërgojnë kartën e gazetarit, emrat dhe median që përfaqësojnë në emailin: press.kfskenderbeu.al

Akreditimet do të mbyllen në datën 18 korrik, ora 21:00.

Faleminderit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU