SHPËRNDAJE

Skuadra ka nevojë për përkrahje masive për ta nisur sezonin e ri ashtu siç duhet! Të gjithë sëbashku nisim rrugëtimin e gjatë për titullin e rradhës kampionë!

Sfida e parë e sezonit të ri futbollistik 2016 – 2017 do të luhet në datën 7 Shtator në orën 19:00! Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 200 Lekë të reja

Tribuna C – 300 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 400 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita  e shtunë në pikat e shitjes në qendër të qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU