Çmimet e biletave, Skënderbeu – Vllaznia

Çmimet e biletave, Skënderbeu – Vllaznia

1658
SHPËRNDAJE

Skuadra ka nevojë për përkrahje masive për të vijuar sezonin me rezultate pozitive!

Sfida e javës së pestë e sezonit futbollistik 2016/2017 do të luhet në datën 1 tetor në orën 17:00! Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 100 Lekë të reja

Tribuna C – 200 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 300 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita e sotme në  pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU