Ekipi i rikthehet përgatitjeve në Korçë

Ekipi i rikthehet përgatitjeve në Korçë

823
SHPËRNDAJE

Pas ndeshjes me Korabin, ekipi është kthyer në Korçë. Nën drejtimin e trajnerit Daja dhe stafit teknik paradite u zhvillua një seancë stërvitore.

Ekipi u nda sot në dy grupe, pjesa e lojtarëve që luajtën titullarë zhvilloi vrapime të lehta ndërsa pjesa tjetër e grupit zhvilloi një seancë të plotë stërvitore.

Predescu ishte e vetmja mungesë. Rumuni ndoqi nga afër stërvitjen por vetëm nesër do bashkohet me grupin pas dëmtimit në kokë ndërkohë që do jetë gati për trajnerin Daja për ndeshjen e radhës në kampionat ndaj Laçit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU