Ekipi mbyll përgatitjet në Antalya

Ekipi mbyll përgatitjet në Antalya

409
SHPËRNDAJE

Ujqërit kanë mbyllur sot përgatitjet në Antalya për dy fazat e mbetura të kampionatit. Ekipi ka udhëtur sot në orët e mesditës nga Antalya drejt Tiranës, ku kanë mbërritur disa momente më parë.

Stafi teknik ka marrë vendimin për ti lënë lojtarët dy ditë pushim dhe për tu grumbulluar në Tropikal Resort pasi ditën e martë do të zhvillohet një test i fundit miqësor ndaj kombëtares U-21.

Menjëherë pas ndeshjes ekipi do të grumbullohet në Korçë ku nën drejtimin e trajnerit Daja do fillojnë përgatitjet për ndeshjen e radhës në kampionat ndaj Flamurtarit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU