Ekipi mbyll përgatitjet për Apolloninë

Ekipi mbyll përgatitjet për Apolloninë

473
SHPËRNDAJE

Ekipi ka mbyllur sot paradite përgatitjet për ndeshjen e kthimit te kupes se Shqiperise ndaj Apollonise.Nën drejtimin e trajnerit Andrea Agostinelli dhe zv.trajnerit Gentjan Liçi ekipi ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore tek anekset e stadiumit “Skenderbeu”.

Seanca e fundit stërvitore ka pasur kryesisht karakter taktik ku tekniku Italian ka dhënë këshillat e fundit lojtarëve në prag të ndeshjes ndaj Apollonise. Kujtojme qe ndeshja e pare e zhvilluar ne stadiumin “Loni Papuciu” te Fierit ka perfunduar me rezultatin 2-1 ne favor te Apollonise. Objektivi i vetem i ‘Ujqerve’ eshte fitorja dhe kalimi ne turin e ardhshem. #ForcaUjqër

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU