Ekipi mbyll përgatitjet për Flamurtarin

Ekipi mbyll përgatitjet për Flamurtarin

292
SHPËRNDAJE

Ekipi ka mbyllur sot paradite përgatitjet për ndeshjen e javës së 10-të ndaj Flamurtarit.Nën drejtimin e trajnerit Andrea Agostinelli dhe zv.trajnerit Gentjan Liçi ekipi ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore në “Tropikal Resort”. Seanca e fundit stërvitore ka pasur kryesisht karakter taktik ku tekniku Italian ka dhënë këshillat e fundit lojtarëve në prag të ndeshjes ndaj Flamurtarit. #ForcaUjqër

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU