Ekipi mbyll përgatitjet për Korabin

Ekipi mbyll përgatitjet për Korabin

357
SHPËRNDAJE

Nën drejtimin e trajnerit Ilir Daja, ekipi ka mbyllur sot në mesditë përgatitjet për ndeshjen e radhës ndaj Korabit.

Tekniku bardhekuq ka dhënë këshillat e fundit taktike në prag të sfidës së javës së 20-të. Stafi teknik dhe mjekësor kanë arritur të rikuperojnë në kohë sulmuesin, Hamdi Salihi por do të jetë trajneri ai i cili në bazë të gjëndjes do të vendosë nëse Salihi do e nisë ndeshjen si titullar.

Tre mungesa të sigurta për trajnerin Daja, Gavazaj dhe Nimaga nuk janë ende gati për të luajtur ndërsa Latifi është pezulluar një javë për shkak kartonash.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU