Ekipi mbyll përgatitjet për Kukësin

Ekipi mbyll përgatitjet për Kukësin

704
SHPËRNDAJE

Ekipi ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e javës së 26-të ndaj Kukësit. Nën drejtimin e trajnerit Daja ekipi zhvilloi sot në mesditë një seancë stërvitore me dyer të mbyllura. Tekniku bardhekuq ka dhënë këshillat e fundit taktike në prag të ndeshjes. Dy mungesa të konfirmuara për këtë takim, Radas dhe Nimaga janë pezulluar për shkak kartonash.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU