Hidhet shorti i Kategorisë Superiore, kalendari i plotë

Hidhet shorti i Kategorisë Superiore, kalendari i plotë

321
SHPËRNDAJE

Është hedhur shorti për Kategorinë Superiore për sezonin 2017-2018 dhe ai do rezervojë sfida mjaft interesante që në debutim, me Skënderbeun që sërish e hap kampionatin ndaj Flamurtarit.

Më poshtë është kalendari i plotë për fazën e parë, që korrespondon dhe me atë të fazës së tretë, ndërsa për dy fazat e tjera, të dytën dhe të katërtën, ndryshon vetëm skuadra pritëse dhe ajo udhëtuese.

SEZONI 2017-2018 PËR SKËNDERBEUN

Java 1 – KF Skënderbeu-Flamurtari

Java 2 – Kamza-KF Skënderbeu

Java 3 – KF Skënderbeu-Partizani

Java 4 – Kukësi-KF Skënderbeu

Java 5 – KF Skënderbeu-Laçi

Java 6 – KF Skënderbeu-Lushnja

Java 7 – Teuta-KF Skënderbeu

Java 8 – KF Skënderbeu-Luftëtari

Java 9 – Vllaznia-KF Skënderbeu

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU