SHPËRNDAJE

Pas dy fazave të para, drejtuesit e Klub Futboll Skënderbeu kanë arritur të zgjidhin me mirëkuptim kontratën me teknikun italian Andrea Agostinelli.

Pavarësisht besimit që trajneri kishte nga drejtuesit, rezultatet e deritanishme që skuadra ka arritur nuk shkojnë për shtat me objektivat e klubit, ndaj i urojmë suksese Agostinellit në karrierën e tij!

Skuadra do të nisë përgatitjet në Antalya në datën 6 Janar dhe në krye të pankinës është zyrtarizuar trajneri Ilir Daja, prezantimi të cilit do të bëhet në datën 4 Janar në orën 12:00 në rezidencën e kampionëve në “Tropikal Resort” në Durrës!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU