SHPËRNDAJE

Pas arritjes se akordit me ekipin e Teutes, sot është bërë i mundur dhe nënshkrimi i kontratës me mesfushorin Nazmi Gripshi.

Drejtuesit e klubit prej kohësh ndiqnin performancën e talentit i cili ka bindur përfundmisht stafin per ti dhënë fanellën bardhekuqe 19-vjecarit. Në këto momente Gripshi ka firmosur sëbashku me presidentin Ardjan Takaj dhe kontratën që e lidh me klubin tonë për 4 vitet e ardhshme.

Nazmi Gripshi ka lindur në Durres me 5 korrik 1997 nderkohe qe luante me ekipin e pare prej vitit 2015. #WelcomeGripshi

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU