SHPËRNDAJE

Pas pothuajse 2 javësh pushim, ekipi do të grumbullohet nesër ne rezidencën e kampionëve në Durrës, Tropikal Resort.

Pasi të prezantohet për mediat, trajneri Ilir Daja do të marrë menjëherë drejtimin e skuadrës pasi në orën 14:00 tekniku I ri ka parashikuar të zhvillojë seancën e parë stërvitore me ekipin e ri ku do të ketë mundësinë të njihet dhe më nga afër me lojtarët.

Nje sencë stërvitore është programuar dhe për në datën 5 janar ndërsa një ditë më vonë kampionët do të udhëtojnë drejt Antalyas ku do të zhvillohet faza përgatitore nga data 6 deri më 17 janar. Perjudhë në të cilën do të zhvillohet edhe 3 ndeshje miqësore.

08.01.2017 Bursaspor-KF Skënderbeu

13.01.2017 Fk Sumqayit-KF Skënderbeu

15.01.2017 KF Skënderbeu-Qarabag FK (Ora, 17:00)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU