Partizani-Skënderbeu, mbyllet pa gola

Partizani-Skënderbeu, mbyllet pa gola

247
SHPËRNDAJE

Nuk ka fitues në supersfidën e “Elbasan Arenës” mes Partizanit dhe Skënderbeut që prodhoi gjithcka ne fushe por jo gola.

Spektakli dhe emocionet që dhuruan skuadrat në fushën e blertë u zbehën pikërisht nga reagimi i tifozëve vendas 10′ minuta nga fundi i takimit, sjellje që shkaktoi kaos dhe për fat të keq edhe të lënduar.

Supersfidë, që dhuroi gjithcka, në fushë dhe tribuna, por nuk nxorri një fitues, me Skënderbeun që mbetet në vendin e parë i ndjekur pikërisht nga Partizani me 2 pikë më pak.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU