SHPËRNDAJE

Cornel Pedrescu, zyrtarisht pjesë e familjes bardhekuqe. Rumuni ka firmosur sot kontratën që e lidh me klubin tonë për 1 vit e gjysëm. 29-vjeçari ka bindur me cilësitë e tij teknike dhe organizative stafin drejtues dhe trajnerin Daja.

Mesfushori Rumun ka një CV të pasur teksa në karrierën e tij ka provuar të luajë dhe për skuadra si Gloria Bistrica, Dinamo Bukuresht dhe Aris Limassol në Qipro.

Ka qënë trajneri Ilir Daja ai që ka dhënë fjalën e fundit për qëndrimin e Pedrescut pas provës 10 ditore me fanellën bardhekuqe. #WelcomePedrescu

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU