Përcaktohet sot rivali i turit të 3-të

Përcaktohet sot rivali i turit të 3-të

576
SHPËRNDAJE

Ujqërit do të njihen sot me rivalin e ardhshëm në UEFA Europa League në rast kualifikimi ndaj Kairat Almaty.

Sot, ora 13:00 në zyrat qëndrore të UEFA në Nyon të Zvicrës do të hidhet shorti për raundin e 3-të.

25 ekipeve që marrin pjesë në këtë raund do t’iu bashohen 33 ekipe nga raundi i dytë, raund në të cilin po merr pjesë dhe ekipi i Skënderbeut.

Ekipet do të ndahen në dy vazo nga 29 ekipe secila, në favorite dhe jo favorite. Ndeshjet e raundit të 3-të luhen në 27 korrik dhe 3 gusht.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU