SHPËRNDAJE

Më në fund iranianët kanë pranuar transferimin e mesfushorit me tipare sulmuese, Karimi Reza PIRAGHOUM. Talenti Iranian i afruar tek Skënderbeu gjatë merkatos së verës nuk është aktivizuar dy fazat e para të kampionatit për shkak të dokumentacionit të munguar.

Sot ka mbërritur konfirmimi në zyrat e klubit dhe është bërë menjëherë rregjistrimi përfundimtar i tij. Tashmë të gjithë presin shpërthimin e talentit, i cili kërkon minuta në këmbët e tij, minuta të munguara gjatë kësaj periudhe për shkak të dokumentave.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU