Sergio Junior, firma e radhës për kampionët

Sergio Junior, firma e radhës për kampionët

836
SHPËRNDAJE

Sergio Junior do të jetë lojtari më i ri i skuadrës së Skënderbeut.Klubi ka arritur akordin me sulmuesin Brazilian i cili ka mbërritur në ‘Tropikal Resort’ dhe të hënën do i bashkohet grupit në përgatitje.

Sergio Junior luan si mesfushor i avancuar, ose sulmues i dytë dhe sezonin e shkuar ishte lojtari më i spikatur i nënkampionëve të Hajvalisë në kampionatin Kosovar.‪#‎WelcomeSergio‬

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU