Skënderbeu, fitore për kreun në Laç

Skënderbeu, fitore për kreun në Laç

301
SHPËRNDAJE

Skënderbeu ruan kreun e Kategorisë Superiore pas një fitoreje 1-0 në transfertën e Lacit, që rezultoi jo shumë I vështirë për korcarët. Goli I Latifit në minutën e 67-të I dha 3 pikët ekipit të Agostinellit, pas një ndeshje të dominuar në të gjitha drejtimet, por ku vështirësia më e madhe ishte zhbllokimi I rezultatit.Vërshëllima e fundit zyrtarizoi suksesin e Skënderbeut që vazhdon të jetë kryesues I Superiores, këtë herë I vetëm falë dhe frenimit të Kukësit nga Tirana.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU