Skënderbeu frenohet në fund

Skënderbeu frenohet në fund

145
SHPËRNDAJE

Skënderbeu 1, Kukësi 1!

Futboll cilësor, luftë e fort sportive dhe dy gola. Nga një për secilën skuadër. Pa fitues! Ndoshta duke mos i kënaqur maksimalisht skuadrat. Megjithatë, spektakolare. Duke nisur nga koreografia e tifozëve, që e kishin mbushur stadiumin në Korçë. Plot emocione dueli në fushë. Asnjë moment për të marrë frymë. Kualiteti i jashtëzakonshëm i dy skuadrave pretendente dominoi mbi skemat taktike dhe frikën për të gabuar. Skënderbeu dhe Kukësi luajtën për të fituar por supersfida u mbyll ne barazim.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU