Skënderbeu – Kairat, dalin në shitje biletat

Skënderbeu – Kairat, dalin në shitje biletat

1141
SHPËRNDAJE

Të enjte, 20 korrik ora 20:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Kairat Almaty. Takim i vlefshëm për raundin e dytë të UEFA Europa League.

Ju bëjmë thirrje tifozëve për mbështetje maksimale në takimin mjaft delikat. Bashkë do ia dalim të kalojmë edhe këtë betejë.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 200 Lekë të reja

Tribuna C – 400 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 600 Lekë të reja

Gold A dhe B – 3000 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU