Skënderbeu – Laçi, dalin në shitje biletat

Skënderbeu – Laçi, dalin në shitje biletat

848
SHPËRNDAJE

Të mërkurë, ora 13:30, Ujqërit presin sërish në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Laçit. Pas barazimit 1-1 në ndeshjen e parë, objektivi i vetëm është fitorja dhe kalimi në gjysëmfinale.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 100 Lekë të reja

Tribuna C – 200 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 300 Lekë të reja

Gold A dhe B – 1000 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita e sotme në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU