Skënderbeu ndalet ne ‘Loro Borici’

Skënderbeu ndalet ne ‘Loro Borici’

209
SHPËRNDAJE

Vllaznia dhe Skënderbeu nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës.

Gjetja e golit vazhdon të mbetet një problem për kampionët që në Loro Borici nuk shkuan më shumë se një barazim pa gola ndaj kuqebluve të Armando Cungut. Ishte një sfidë e luajtur disi më mirë nga korcarët ajo e Shkodrës, por një penallti e shpërdoruar nga Hamdi Salihi bëri që në fund të dyja skuadrat të merrnin nga një pikë.

Një barazim që e ngjiti Skënderbeun përkohësisht në krye të klasifikimit në kuotën e 28 pikëve, por bardhekuqtë e Andrea Agostinellit duhet të presin ndeshjen e të Martës mes Partizanit dhe Kukësit për të mësuar nëse do të jenë ata që do të komandojnë në përfundim të javës së 14-t të Superiores

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU