Skënderbeu – Sant Juliá, dalin në shitje biletat

Skënderbeu – Sant Juliá, dalin në shitje biletat

762
SHPËRNDAJE

Të enjte, 29 qershor ora 20:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Sant Juliá. Takim i vlefshëm për raundin e parë të UEFA Europa League.

Fitorja e vetmja alternativë për të siguar që në takim e parë kualifikim për në raundin e dytë. Ju bëjmë thirrje tifozëve për mbështetje maksimale në takimin e parë sezonal.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 200 Lekë të reja

Tribuna C – 400 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 500 Lekë të reja

Gold A dhe B – 2000 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita e sotme në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU