Skënderbeu – Teuta, dalin në shitje biletat

Skënderbeu – Teuta, dalin në shitje biletat

541
SHPËRNDAJE

Të shtunë, ora 17:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Teutës në kuadër të javës se 24-rt të kategorisë superiore. Të mbështesim Ujqërit drejt qëllimit final, titullit kampion.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 100 Lekë të reja

Tribuna C – 200 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 300 Lekë të reja

Gold A dhe B – 1000 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita e sotme në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU