“Trajneri Daja: Ishim superiorë”

“Trajneri Daja: Ishim superiorë”

189
SHPËRNDAJE

Pas barazimit 2-2 ndaj Tiranes ne ‘Selman Stermasi trajneri Daja do te shprehej ne mikrofonin e Supersport se ekipi e dominoi kundershtarin dhe meritonte te fitonte.

Ilir Daja: Kemi marrë gol në minutat e para dhe me goditje standarte, dhe sa e drejtoj unë Skënderbeun skemi pësuar kurrë gola të tillë, ndërsa sot pësuam dy heë. Ekipi tregoi karakter sepse arriti dy herë të barazojë rezultatin.Besoj se nuk na ngelet dicka pishman përvec marrjes së 3 pikëve, sepse për pjesën tjetër besoj se bëmë mirë. Nuk ka një cështje Osmani, nuk ka një cështje Osmani, ashtu sic ka probleme në cdo familje. Sigurisht që të gjithë mund të jenë të pakënaqur kur nuk luajnë por të gjithë janë në dispozicion dhe do të luajnë kur të shihet e arsyeshme.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU