Ujqërit mposhten në Vlorë

Ujqërit mposhten në Vlorë

220
SHPËRNDAJE

Flamurtari mposht 2-0 Skënderbeun në Vlorë, falë dy golave të Donjet Shkodrës në minutën e 8-të dhe Tomislav Bushiçit në të 38-ën. Dy gola të shënuar që në pjesën e parë dhe një avantazh i dyfishtë që u ruajt me mjaft kujdes nga skuadra Vlonjate në fraksionin e dytë të lojës.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU