Kronika

Të gjitha

Sulmi i përgjigjet Dajës, 4 gola Lushnjës

Pas ndeshjes më Laçin, trajneri i Skënderbeut Ilir Daja i bëri apel sulmuesve që të shënojnë më shumë dhe të mbyllin ndeshjet. U tha,...

Sabian Lilaj, lojtari më i mirë i shtatorit

Përpara fillimit të takimit ndaj Laçit, mesfushorit Sabjen Lilaj i është dorëzuar çmimi ‘Lojtari më i mirë i muajit shtator’ nga shoqata ’Sporti na...

Intervista

Të gjitha

Post-Lushnja, reagimet e protagonistëve

Pas fitores ndaj Lushnjes kanë folur për mediat trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, kapiteni Orges Shehi dhe autori i dopietës Afrim Taku. Trajneri i...

Mema & Dita: Vlerësim maksimal për Lushnjën

Në ndryshim nga ndeshjet e tjera, në prag të ndeshjes me Lushnjën ka qënë zv.trajneri Ardian Mema ai i cilia ka analizuar kundërshtarin e...

175,225FansaPëlqeje
1,353NdjekësitNdjek
636SubscribersPajtohem
PosTeamPPts
1616
2510
358
457
556
656
755
755
955
1062