Akreditimet për ndeshjen, Skënderbeu-Mladá Boleslav

Akreditimet për ndeshjen, Skënderbeu-Mladá Boleslav

496
SHPËRNDAJE

Klubi i futbollit ‘Skënderbeu’ fton të gjithë përfaqësuesit e mediave lokale dhe kombëtare, gazëtare dhe fotoreporter që dëshirojnë të akreditohet për ndeshjen e kthimit të raundit të 3-të ndaj Mladá Boleslav të dërgojnë kartën e gazetarit, emrat dhe median që përfaqësojnë në emailin: press@kfskenderbeu.al

Ndeshja është programuar të zhvillohet ditën e enjte, 3 gusht, ora 20:00 në stadiumin ‘Elbasan Arena’ në Elbasan.

Akreditimet do të mbyllen në datën 1 gusht, ora 17:00.

Faleminderit!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU