Bruno Dita ‘vishet’ bardhekuq

Bruno Dita ‘vishet’ bardhekuq

840
SHPËRNDAJE

Bruno Dita vishet bardhekuq. 24-vjeçari ka zyrtarizuar sot akordin e arritur me klubin duke firmosur për 3 vitet e ardhshme.

Në një prononcim të shkurtër për webin zyrtar të klubit, Bruno u shpreh mjaft i emocionuar për këtë transferim dhe premtoi maksimumin e tij për fanellën bardhekuqe.

“Jam shumë i emocionuar për këtë transferim tek Skënderbeu. Premtoj që do jap maksimumin për të arritur objektivat e klubit dhe për të gëzuar të gjithë tifozat“, u shpreh Dita në prononcimin e tij të parë si lojtar bardhekuq.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU