SHPËRNDAJE

Ekipi i është rikthyer sot përgatitjeve me dy seanca stërvitore në ditë. Paradite stafi teknik kishte programuar një seancë me lojtarët që patën më pak minuta në dispozicion ndaj Qarabag ndërsa pasdite nën drejtimin e trajnerit Daja grupi ka qënë i plotë.

Asnjë shqetësim dhe për mesfushorin Cornel Predescu i cili humbi miqësoren e djeshme për shkak të një dëmtimi në stërvitje. Rumuni me shumë mundësi do i bashkohet grupit nesër.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU