Dita e 14-të në Antalya: Paradite palestër, pasdite test brënda grupit

Dita e 14-të në Antalya: Paradite palestër, pasdite test brënda grupit

286
SHPËRNDAJE

Ne diten e 14-te te pergatitjeve ne Antalya lojtaret duken se kane marre ngarkesen e duhur fizike per te perballuar dy fazat e mbetura te kampionatit.

Ekipi ka zhvilluar sot paradite një seancë force në palestër. Në mungesë të një tjetër takimi miqësor, trajneri Ilir Daja dhe stafi kanë vendosur të zhvillojnë sot pasdite një ndeshje testuese brënda grupit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU