Ekipi mbyll ditën e 2-të të përgatitjeve

Ekipi mbyll ditën e 2-të të përgatitjeve

605
SHPËRNDAJE

Ekipi ka mbyllur ditën e dytë të përgatitjeve në Austri. Nën drejtimin e trajnerit Agostinelli ekipi ka zhvilluar sot dy seanca stërvitore. Seanca e paradites ka pasur karakter fizik ku me ekipin kryesisht ka punuar përgatitësi atletik Iris Selimi ndërsa pasdite trajneri Agistinelli ka punuar me anën taktike dhe lojën pa top ku nuk kanë munguar as këshillat e Italianit.Atmosfera duket miaft e qetë dhe pozitive dhe lojtarët shprehen pozitivisht për punën e trajnerit Agostinelli. #JemiSkënderbeu

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU