Ekipi mbyll përgatitjet për Laçin

Ekipi mbyll përgatitjet për Laçin

148
SHPËRNDAJE

Ekipi ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e radhës ndaj ekipit të Laçit. Nën drejtimin e trajnerit Daja dhe stafit teknik ekipi ka zhvilluar sot një seancë stërvitore në fushën me bar natyral në ‘Tropikal Resort’ në prag të ndeshjes. Sabjen Lilaj dhe Hektor Idrizaj janë të vetmet mungesa për trajnerin Daja.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU