Ekipi mbyll përgatitjet për Luftëtarin

Ekipi mbyll përgatitjet për Luftëtarin

131
SHPËRNDAJE

Ekipi ka mbyllur përgatitjet për ndeshjen e radhës ndaj Luftëtarit. Nën drejtimin e trajnerit Daja dhe stafit teknik ekipi ka zhvilluar sot paradite seancën e fundit stërvitore në prag të ndeshjes. Lilaj është mungesa e vetme për këtë takim ndërsa pjesa tjetër e grupit është në dispozicion të trajnerit Daja.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU