Ekipi nis përgatitjet për finalen e kupës

Ekipi nis përgatitjet për finalen e kupës

218
SHPËRNDAJE

Ekipi është grumbulluar sot në ‘Tropikal Resort’ në Durrës, atje ku sot pasdite nën drejtimin e trajnerit Daja u zhvillua një seancë stërvitore në kuadër të përgatitjeve për finalen e kupës së Shqipërisë. Latifi u bashkua sot me grupin ndërsa nesër në stërvitje do të dalë edhe Gledi Mici. Mungesat e vetme për këtë takim do të jenë Tefik Osmani dhe Salihi! #forcaujqër

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU