Ekipi nis përgatitjet për Laçin

Ekipi nis përgatitjet për Laçin

327
SHPËRNDAJE

Ekipi është grumbulluar sot paradite në ‘Tropikal Resort’, atje ku do vijojnë përgatitjet për dy transfertat e radhës në kupë dhe kampionat ndaj Laçit dhe Korabit. Ekipi ka zbritur në fushë reth orës 14:00 nën drejtimin e trajnerit Daja. Me ekipin në stërvitje u bashkua dhe Gjergji Muzaka

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU