Ekipi nis përgatitjet Sllovene

Ekipi nis përgatitjet Sllovene

452
SHPËRNDAJE

Ekipi ka mbërritur dje pasdite në Slloveni ku do të zhvillojë deri në datën 22 qershor fazën përgatitore. Sot paradite nën drejtimin e trajnerit Daja u zhvillua seanca e parë stërvitore. Shehi dhe Latifi janë të grumbulluar me ekipin kombëtar ndërsa Radas do të bashkohet nesër me grupin. Klubi ka gjetur kushte të shkëlqyera në Slloveni për zhvillimin e përgatitjeve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU