Almir Ajzeraj

Almir Ajzeraj eshte nje futbollist profesionist Kosovar i cili luan si mesfushor per ekipin KF Skenderbeu ne superligen shqiptare si dhe per ekipin perfaqesues te Kosoves Under 21.

Lindur: 5 Tetor, 1997
Gjatesia: 1.73 m
Ekipi Aktual: KF Skënderbeu Korçë (Mesfushor)