Klubi ndërpret kontratat me Ogunjimin dhe Predescu

Klubi ndërpret kontratat me Ogunjimin dhe Predescu

484
SHPËRNDAJE

Duke analizuar performancën, drejtuesit e klubit kanë vendosur të shkëputin mardhëniet kontraktuale me dy lojtarët, Marvin Ogunjimi dhe Cornel Predescu.

Gjithçka është zgjidhur me mirëkuptim dhe prej sot dy lojtarët e afruar në merkaton e janarit nuk janë pjesë e ekipit bardhekuq.

Klubi i futbollit ‘Skënderbeu’ falenderon të dy lojtarët për kontributin e tyre me fanellën bardhekuqe dhe iu uron suksese në karrierën e tyre.

OFFICIAL STATEMENT

Analyzing the performance, club leaders have decided to break the contractual relationship with the players, Marvin Ogunjimi and Cornel Predescu.

Everything has been solved with understanding. From today Ogunjimi and Predescu approached in January transfer window are not part of the team.

Skënderbeu football club thanks both players for their contribution and wishes them a lot of success in their career.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU