Latifi: Fitore e madhe, titulli vendoset në fund

Latifi: Fitore e madhe, titulli vendoset në fund

266
SHPËRNDAJE

Liridon Latifi ishte heroi i Skënderbeut në fitoren e sotme ndaj Flamurtarit, teksa shënoi golin e vetëm të ndeshjes. Për emisionin “Gol pas Goli”, Latifi deklaroi:

Gol i rëndësishëm për mua dhe skuadrën, pasi na mban në garë ende për titullin. Flamurtari është ekip për t’u vlerësuar, që luan hapur dhe duhet vrapuar, ndaj duhej bërë mirë në këtë ndeshje. Tre pikë shumë të rëndësishme që na jep forcë për të vazhduar para. Titulli përcaktohet në dy ndeshjet e fundit. Do japim maksimumin që deri aty të shkojë. Nuk kam çfarë të ruhem. Duhet të jap 100% tim që klubi të më shesë”.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU