Muzaka vishet sërish bardhekuq

Muzaka vishet sërish bardhekuq

319
SHPËRNDAJE

Gjergji Muzaka është zyrtarisht futbollist i Skënderbeut. Mesfushori ka arritur akordin me presidetin Takaj dhe sot do i bashkohet ekipit. Kjo është hera e tretë që Muzaka vishet bardhekuq pas sezoneve 2011/12 dhe 2013/14 ku në 71 ndeshje zyrtare ka shënuar 20 gola.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU