SHPËRNDAJE

Pas ndeshjes ndaj Bursaspor, trajneri Daja vendosi të lerë pushim paradite lojtarët që luajtën nga minuta e parë ndërsa pjesa tjetër e lojtarëve që u aktivizuan më pak minuta në miqësore e parë në Antalya zhvilluan një seancë force në palestër. Pergatitjet do vazhdojne ne oret e pasdites ndersa vlen te permendet se me grupin eshte bashkuar dhe Hamdi Salihi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU