Plaku dhe Lulaj kthehen nga huazimet

Plaku dhe Lulaj kthehen nga huazimet

396
SHPËRNDAJE

Drejtuesit e klubit kane vendosur të kthejnë nga huazimi Sebino Plakun nga Korabi edhe mbrojtësin Bruno Lulaj.

Paraqitjet pozitive me fanellën e Laçit në dy fazat e para kanë bindur drejtuesit të kthejnë në ekip 21-vjeçarin Lulaj, ndersa Plaku shihet si nje element mjaft cilesor nga trajneri Ilir Daja per pjesen e mbetur te kampionatit dhe objektivin titull.

Bruno dhe Sebino kane udhëtuar me grupin drejt Antalyas dhe sot do të zhvillojnë stërvitjen e parë nën drejtimin e trajnerit Ilir Daja!

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU